Ambienti on/off
lluis6214

offline [ offline ] 30 lluis6214

Qytetar i vdekur
I dëbuar përgjithmonë.
Vendndodhja: Franca Franca, Paris Isle of France Shtetësia: Britania e Madhe Britania e Madhe
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Nën 24, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

No Residence City

Shokët (147)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Liberté, égalité, fraternité.

Ahora:
✪ Embajador de eUK en eFrancia
✪ Redactor de The Weekly Typewriter

Antes:
✪ Congresista de eColombia: Varias veces

Arritjet

 • Freedom Fighter
  5

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  15

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  2

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  19

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  29

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  1

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  6

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 1
Forca 7,261.75
Grada Ushtarake Marshall i Lartë * 3,085,481 / 3,500,000 Marshall i Lartë *
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • 2

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • 2

  Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

Patriot i Vërtetë

Dëmi

6,260,000 për Britania e Madhe

Progresi:
6,260,000 / 10,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

2,722,534 për France

Progresi:
2,722,534 / 10,000,000
Dëmi

3,420,323 për Spain

Progresi:
3,420,323 / 10,000,000
Dëmi

5,568,350 për USA

Progresi:
5,568,350 / 10,000,000
Dëmi

4,042,227 për Colombia

Progresi:
4,042,227 / 10,000,000
Dëmi

870,008 për Egypt

Progresi:
870,008 / 10,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

6,260,000 për Britania e Madhe

 E arritur duke pushtuar me sukses Beni and Cochabamba nga Brazili në ditën 2,608

Historia e Luftimeve Guerile

11
11
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura22 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për SHBA në lufën kundër Polonia në ditën 2,195