Ambienti on/off
lovecatlove

offline [ offline ] 27 lovecatlove

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Irani Irani, Punjab Shtetësia: Kina Kina
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Tet 22, 2012

Renditja kombëtare: 0

Rreth meje

Wiki page

如花开之璀璨,如花落之飘零,仿佛大梦一场
Like bright blossom, like whispering decay, just like a dream

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  5

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  5

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president
  1

  President

  Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  119

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  185

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  3

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  13

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 1
Forca 46,388.09
Grada Ushtarake Forcë legjendare * 31,949,661 / 37,000,000 Forcë legjendare *
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

Patriot i Vërtetë

Dëmi

139,880,051 për Kina

Progresi:
139,880,051 / 150,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

696,806 për North Korea

Progresi:
696,806 / 150,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

22,967,596 për Brazili

 E arritur duke provuar të mbrohet Free State kundër Uruguaji në ditën 2,088

Historia e Luftimeve Guerile

215
120
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura70 Bombat e Mëdha të përdorura20 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Finlanda në lufën kundër Ukraina në ditën 2,089