Ambienti on/off
JorgeRocoxD

offline [ offline ] 25 JorgeRocoxD

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Spanja Spanja, Galicia Shtetësia: Venezuela Venezuela
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Tet 21, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

No Residence City

Shokët (151)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

╚»★«╝ єѕραñα ╚»★«╝
Hi, Im Jorge, I live in Madrid (Spain) and I come to eRepublik in November of the 2012.
-Spanish e40 Military Unit
-TeC Party
-Spanish IAN Helper (January 2012, March 2012)
[egov#CONNECT]609348[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  4

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  3

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  6

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  3

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 1
Forca 1,715.75
Grada Ushtarake Kolonel ** 458,873 / 540,000 Kolonel **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Asnjë dëm si patriot i Venezuela që nga dita 1619.

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

1,401,523 për Spain

Progresi:
1,401,523 / 2,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

494,372 për Polonia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Lorraine kundër Franca në ditën 2,169

Historia e Luftimeve Guerile

4
7
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura5 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Paraguaji në lufën kundër Argjentina në ditën 1,932