Ambienti on/off
Ruosmo

offline [ offline ] 43 Ruosmo

Vendndodhja: Rumania Rumania, Bassarabia Shtetësia: Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Korr 07, 2012

Renditja kombëtare: 113

Nuk ka aktivitet politik

Anëtar

Nuk ka aktivitet të mediave

Shokët (633)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

La vida es una sucesión de Mates, asados, Ahínco y Virulencia.
No vives de ensalada. ¯\_(ツ)_/¯

Arritjet

 • Freedom Fighter
  3

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  50

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  296

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  6

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 6 rajone

 • super soldier
  495

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  5

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  21

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 2
Forca 123,812.10
Grada Ushtarake God of War ** 375,405,669 / 500,000,000 God of War **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Senior Airman ** 384 / 530 Senior Airman **

Dekoratat • Celebrated the 8th Anniversary of eRepublik on Day 2,922.

 • Goditës i Topit

  Ka mbaruar misionet e "Sabotazhit Brazilian". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,398

 • Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of Bosnia and Herzegovina, Division 2

 • Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • Heavyweight Champion

  Member of a Regiment finishing in top 100 global ranking of Regiment Rumble, which took place between Days 2,807 and 2,813.

 • Professional Boxer - 3rd Tier

  Member of a "Bronze Tier" Regiment. Decoration awarded for excellence in Regiment Rumble, which took place between Days 2,807 and 2,813.

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of Bosnia and Herzegovina, Division 2

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of Bosnia and Herzegovina, Division 2

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • Soldier of Fortune

  Proved to be the architect of my own fortune by taking part in the Soldiers of Fortune Event! Decoration awarded on Day 2,779.

 • Team Player

  Helped his Military Unit to win the 2nd place in the New World Cup, Division 2, Argentina. Decoration awarded on Day 2,415.

 • Vendi i Tretë në Divizionin 3, Turniri i tretë i M.U

  Shkaktoi dëmin e tretë më së shumti në Turnirin e tretë të Njësive Ushtarake, Divizioni 3, Argentina. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,268.

 • Witnessed an Epic Day 3,000 and completed the "Epic Day 3,000" Mission.

 • 2

  Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • 3

  Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of Bosnia and Herzegovina, Division 2

 • 4

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • 4

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • 4

  Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • 4

  Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • 5

  Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

Patriot i Vërtetë

Dëmi

80,711,254 për Bosnja dhe Hercegovina

Progresi:
80,711,254 / 900,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

31,416,480 për Brazil

Progresi:
31,416,480 / 900,000,000
Dëmi

832,812,256 për Argentina

Progresi:
832,812,256 / 900,000,000
Dëmi

322,897 për Bulgaria

Progresi:
322,897 / 900,000,000
Dëmi

7,815,352 për Turkey

Progresi:
7,815,352 / 900,000,000
Dëmi

50,789,441 për Australia

Progresi:
50,789,441 / 900,000,000
Dëmi

9,148,975 për Serbia

Progresi:
9,148,975 / 900,000,000
Dëmi

2,497,033 për Uruguay

Progresi:
2,497,033 / 900,000,000
Dëmi

36,985,222 për Peru

Progresi:
36,985,222 / 900,000,000
Dëmi

48,598,034 për Belarus

Progresi:
48,598,034 / 900,000,000
Dëmi

120,365,389 për Albania

Progresi:
120,365,389 / 900,000,000
Dëmi

17,003,591 për Cuba

Progresi:
17,003,591 / 900,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

73,147,920 për Shqipëria

 E arritur duke provuar të mbrohet British Columbia kundër Serbia në ditën 3,000

Historia e Luftimeve Guerile

276
356
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura86 Bombat e Mëdha të përdorura7 Përdorimi i fundit: Bombë e Madhe për Egjipti në luftën kundër Greqia në ditën 2,934