Ambienti on/off
The Son of War

offline [ offline ] 48 The Son of War

Qytetar i vdekur
I dëbuar përgjithmonë.
Vendndodhja: Kolumbia Kolumbia, Orinoquia Shtetësia: Kolumbia Kolumbia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Maj 08, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

No Residence City

Shokët (1086)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

IRC nickname: Alquimarin.
CP of Alquipyrolandia.
Proud member of War Family: W.A.R, Daniel War, Mateo War, Lone War.
[egov#CONNECT]253273[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  15

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  108

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  3

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  6

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 6 rajone

 • super soldier
  139

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  5

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  4/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  27

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 2
Forca 34,904.00
Grada Ushtarake Zot i Luftës ** 227,813,361 / 500,000,000 Zot i Luftës **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

1,464,132,854 për Kolumbia

Progresi:
1,464,132,854 / 1,500,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

81,444,312 për Argentina

Progresi:
81,444,312 / 1,500,000,000
Dëmi

76,389,342 për Uruguay

Progresi:
76,389,342 / 1,500,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

97,121,782 për Kolumbia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Northern Low Amazon kundër Peruja në ditën 2,060

Historia e Luftimeve Guerile

148
51
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura93 Bombat e Mëdha të përdorura18 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kolumbia në lufën kundër Indonezia në ditën 2,235