Ambienti on/off
LordKhaldun

offline [ offline ] 31 LordKhaldun

Qytetar i vdekur
I dëbuar përgjithmonë.
Vendndodhja: Portugalia Portugalia, Azores Shtetësia: Spanja Spanja
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Maj 05, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

No Residence City

Shokët (235)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

-☭FPR☭-✪-☭PCeE☭-
Don't fight capitalism, destroy it
ex-Party President of PCeE (x1)
Member of the Central Comittee of PCeE (x9)
Congressmen for PCeE(x3)
[egov#CONNECT]773922[/egov]
-☭FPR☭-✪-☭PCeE☭-

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  12

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  3

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  13

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  2

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 2 rajone

 • super soldier
  29

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  8

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 1
Forca 7,348.00
Grada Ushtarake Forcë Nacionale 5,476,173 / 5,800,000 Forcë Nacionale
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

17,739,859 për Spanja

Progresi:
17,739,859 / 20,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

862,345 për Russia

Progresi:
862,345 / 20,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

8,014,873 për Paraguaji

 E arritur duke provuar të pushtohet Central East Chaco nga Argjentina në ditën 2,023

Historia e Luftimeve Guerile

0
12
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura27 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Spanja në lufën kundër Kanada në ditën 2,023