Ambienti on/off
EyeCAT

offline [ offline ] 59 EyeCAT

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Bullgaria Bullgaria, Argentine Northwest Shtetësia: Portugalia Portugalia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Maj 02, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

Rreth meje

Wiki page

Adeus o/

Arritjet

 • Freedom Fighter
  3

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  19

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  49

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  3

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  2

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 2 rajone

 • super soldier
  183

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  5

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  9/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  19

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 45,888.29
Grada Ushtarake Zot i Luftës ** 368,175,701 / 500,000,000 Zot i Luftës **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

390,329,138 për Portugalia

Progresi:
390,329,138 / 700,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

640,562,403 për Brazil

Progresi:
640,562,403 / 700,000,000
Dëmi

3,080,538 për USA

Progresi:
3,080,538 / 700,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

201,316,524 për Portugalia

 E arritur duke provuar të mbrohet Azores kundër Britania e Madhe në ditën 1,859

Historia e Luftimeve Guerile

5
5
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura86 Bombat e Mëdha të përdorura5 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Portugalia në lufën kundër Spanja në ditën 2,226