Ambienti on/off
Little Sam

offline [ offline ] 32 Little Sam

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Kina Kina, Jiangxi Shtetësia: Kina Kina
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Mar 30, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Soldier

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (961)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

EREP成就:

创办报纸√

获得新人王√

被无头鸡授予FP√

拿到BH章√

成为议员√

进入内阁√

(ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้・ ω・) ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้

Arritjet

 • Freedom Fighter
  1

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  18

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  6

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  31

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  134

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  1

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  12

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 1
Forca 33,721.57
Grada Ushtarake Forcë e Klasit Botërorë ** 21,423,448 / 22,000,000 Forcë e Klasit Botërorë **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

 • Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • 2

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

 • 2

  Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

Patriot i Vërtetë

Dëmi

98,965,297 për Kina

Progresi:
98,965,297 / 100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

18,646,734 për Arabia Saudite

 E arritur duke provuar të pushtohet Northern Borders nga Republika e Maqedonisë (IRFJ) në ditën 2,036

Historia e Luftimeve Guerile

0
1
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura42 Bombat e Mëdha të përdorura5 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kina në lufën kundër Koreja e Veriut në ditën 2,346