Ambienti on/off
Maximiliano Ortega Iturrieta A

offline [ offline ] 31 Maximiliano Ortega Iturrieta A

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Egjipti Egjipti, Red Sea Coast Shtetësia: Kili Kili
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Mar 24, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (1931)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

gg cabros, termino mi tiempo en esto xD
IRC: moia
Q.E.P.D yolotroll siempre te recordare y no sacare esto de mi perfil
[egov#CONNECT]981853[/egov]

Everybody wants to rule the world
http://www.youtube.com/watch?v=R-O3kYrDPbI

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  14

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  91

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  1

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  102

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  12

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 1
Forca 25,697.87
Grada Ushtarake Forcë e Klasit Botërorë ** 21,883,171 / 22,000,000 Forcë e Klasit Botërorë **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

69,222,101 për Kili

Progresi:
69,222,101 / 100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

41,195,861 për Republika e Maqedonisë (IRFJ)

 E arritur duke mbrojtur me sukses Semnan kundër Irani në ditën 1,999

Historia e Luftimeve Guerile

0
3
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura46 Bombat e Mëdha të përdorura11 Përdorimi i fundit: Bombë e Madhe për Egjipti në luftën kundër Greqia në ditën 2,066