Ambienti on/off
ManaitaNoNeko

offline [ offline ] 30 ManaitaNoNeko

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Irani Irani, Southeast of Brazil Shtetësia: Japonia Japonia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Shk 22, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Soldier

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (696)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

タヴァーリシ!前へ進め!
==========
復活だ!!
まな板の猫
菜板儿上的猫。。。?
==========
HLL(灰リリー)隊員
==========
出没時間:
不定期です。
用事がある時PMをしてください。
==========
GOURRYNSXさんから7万CCを借りました。

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  11

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  6

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  34

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  2

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 1
Forca 8,517.25
Grada Ushtarake Marshall 1,401,872 / 1,600,000 Marshall
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

59,408 për Japonia

Progresi:
59,408 / 1,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

576,708 për China

Progresi:
576,708 / 1,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

927,140 për Sllovakia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Upper Austria kundër Austria në ditën 1,819

Historia e Luftimeve Guerile

0
1
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë