Ambienti on/off
Don Camillo Corleone

offline [ offline ] 30 Don Camillo Corleone

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Franca Franca, Alsace Shtetësia: Polonia Polonia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Shk 18, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Shokët (364)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

✪MoD Trainee x1✪
✪Ambassador ePL (Slovenija)✪
✪Commander Mlode Vilki✪
Slava!
http://125p.za.pl
[egov#CONNECT]336551[/egov]
[mieszkoRegister]5803193[/mieszko]

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  7

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  5

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  12

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  7

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 1
Forca 3,036.00
Grada Ushtarake Marshall i Lartë 2,858,943 / 3,000,000 Marshall i Lartë
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

 • Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 1

Patriot i Vërtetë

Dëmi

11,242,360 për Polonia

Progresi:
11,242,360 / 15,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

865,589 për Slovenia

Progresi:
865,589 / 15,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

1,510,275 për Indonezia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Sabah kundër Malajzia në ditën 1,861

Historia e Luftimeve Guerile

0
5
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura10 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Indonezia në lufën kundër Malajzia në ditën 1,861