Ambienti on/off
PaladinSerb

offline [ offline ] 42 PaladinSerb

Qytetar i vdekur
I dëbuar përgjithmonë.
Vendndodhja: Serbia Serbia, Raska Shtetësia: Serbia Serbia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Jan 26, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (356)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Arritjet

  • Freedom Fighter
    3

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    18

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman

    Antarë i Parlamentit

    Fito Zgjedhjet e Parlamentit

  • president

    President

    Fito Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul
    1

    Media Mogul

    Ka arritur 1000 abonues në gazetë

  • battle hero
    45

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • sky hero

    Sky Hero

    Reach the highest war influence in an aircraft battle

  • campaign hero

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero

    Hero i Rezistencës

    Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

  • super soldier
    62

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder

    Ndërtues i Shoqërisë

    Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

  • mercenary
    1

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    0/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    15

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

  • prestige hunter

    Prestige Hunter

    The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 2
  • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 2
Forca 15,661.50
Grada Ushtarake Zot i Luftës 55,971,347 / 100,000,000 Zot i Luftës
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
  • You fight with Aircraft
  • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

  • Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • 2

    Damage Dealer

    Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • 2

    Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • 3

    Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • 3

    Slayer

    Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • 6

    Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

Patriot i Vërtetë

Dëmi

280,409,802 për Serbia

Progresi:
280,409,802 / 300,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

20,743,736 për Britania e Madhe

 E arritur duke pushtuar me sukses Wales nga Kanada në ditën 1,888

Historia e Luftimeve Guerile

1
3
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura31 Bombat e Mëdha të përdorura1 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Holanda në lufën kundër Gjermania në ditën 2,745