Ambienti on/off
killer2001

offline [ offline ] 30 killer2001

Qytetar i vdekur
I dëbuar përgjithmonë.
Vendndodhja: Polonia Polonia, Northern Cyprus Shtetësia: Qipro Qipro
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Dhj 09, 2011

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (1885)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

◄◄check out my wiki
God of Spam
Be a spammer, get rich
http://img59.imageshack.us/img59/4426/252992201ab446be850a8f1.png

need votes,subs, FB likes, YT subscribers?
order them here
http://tinyurl.com/6tx722j

then get 5% of your money back here
http://tinyurl.com/7gntnyu

Plato give me more space!!!

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  11

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  2

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  4

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  21

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  6

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 1
Forca 5,375.25
Grada Ushtarake Marshall i Lartë 2,902,266 / 3,000,000 Marshall i Lartë
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

869,025 për Qipro

Progresi:
869,025 / 10,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

1,009,041 për Canada

Progresi:
1,009,041 / 10,000,000
Dëmi

7,848,689 për United Kingdom

Progresi:
7,848,689 / 10,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

1,319,805 për Australia

 E arritur duke pushtuar me sukses South Australia nga Zelanda e Re në ditën 1,691

Historia e Luftimeve Guerile

0
0
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë