Ambienti on/off
Avutardo and Prinfi Memorial

offline [ offline ] 44 Avutardo and Prinfi Memorial

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Gjermania Gjermania, Saxony Shtetësia: Spanja Spanja
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Nën 10, 2011

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

No Residence City

Shokët (637)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

www.diariodelavega.com
I'm Spolish
Valar dohaeris, Valar morghulis
LA VERDAD OS SERA REVELADA EN LETRAS MAYUSCULAS
Lord Constructor de la Guardia De La Noche
ePadre de Riblo y AdriSevilla

[egov#CONNECT]446783[/egov]
[esp=4a175787]
[egov#MU]611[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  22

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  5

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  7

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  82

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  15

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 2
Forca 20,646.50
Grada Ushtarake Zot i Luftës 72,418,315 / 100,000,000 Zot i Luftës
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

203,998,889 për Spanja

Progresi:
203,998,889 / 300,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

627,278 për Egypt

Progresi:
627,278 / 300,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

37,512,893 për Spanja

 E arritur duke pushtuar me sukses Lower Normandy nga Franca në ditën 2,010

Historia e Luftimeve Guerile

88
315
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura58 Bombat e Mëdha të përdorura4 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Hungaria në lufën kundër Ukraina në ditën 2,108