Ambienti on/off
Ambro17

offline [ offline ] 45 Ambro17

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Serbia Serbia, Norte Grande Shtetësia: Argjentina Argjentina
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Tet 29, 2011

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Soldier

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (977)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

----------DON`T EVEN TRY IT----------
░░░░░███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▃
▂▄▅██ UMA ██▅▄▃▂
I███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤ [^
http://tinyurl.com/GiveaFuckkk
http://prntscr.com/ifo44 Mi 1ra Gran tanqueda o7
http://prntscr.com/ihx8a Chile LTA

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  20

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  4

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  89

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  1

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  4

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 4 rajone

 • super soldier
  185

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  4

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  2/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  22

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 2
Forca 46,448.39
Grada Ushtarake Zot i Luftës * 164,322,619 / 200,000,000 Zot i Luftës *
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

951,061,148 për Argjentina

Progresi:
951,061,148 / 1,000,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

44,065,972 për Colombia

Progresi:
44,065,972 / 1,000,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

78,187,955 për Argjentina

 E arritur duke provuar të mbrohet Cuyo kundër Kili në ditën 2,093

Historia e Luftimeve Guerile

128
64
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura56 Bombat e Mëdha të përdorura15 Përdorimi i fundit: Bombë e Madhe për Argjentina në luftën kundër Kili në ditën 2,092