Ambienti on/off
TheShaolin

offline [ offline ] 56 TheShaolin

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Serbia Serbia, Belgrade Shtetësia: Estonia Estonia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Tet 28, 2011

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

Shokët (215)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

[egov#CONNECT]922058[/egov]

1* vCP & MoFA

Arritjet

  • Freedom Fighter

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    21

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    9

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president

    President

    Fito Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul

    Media Mogul

    Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

  • battle hero
    61

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • sky hero

    Sky Hero

    Reach the highest war influence in an aircraft battle

  • campaign hero
    9

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero
    2

    Hero i Rezistencës

    Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 2 rajone

  • super soldier
    180

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder
    1

    Ndërtues i Shoqërisë

    Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

  • mercenary
    1

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    8/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    20

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 3
  • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 45,003.75
Grada Ushtarake God of War ** 346,265,589 / 500,000,000 God of War **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
  • You fight with Aircraft
  • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

  • Ranked 2nd in Estonia, National Shield Tournament. Decoration awarded on Day 2,094.

Patriot i Vërtetë

Dëmi

720,292,430 për Estonia

Progresi:
720,292,430 / 800,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

139,744,580 për Egjipti

 E arritur duke provuar të mbrohet Middle Egypt kundër Greqia në ditën 2,089

Historia e Luftimeve Guerile

5
9
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura90 Bombat e Mëdha të përdorura30 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Mali i Zi në lufën kundër Shqipëria në ditën 2,107