Ambienti on/off
Mariovt

online [ online ] 147 Mariovt

Vendndodhja: SHBA SHBA, South West of England Shtetësia: Kroacia Kroacia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Tet 21, 2011

Renditja kombëtare: 105

Rreth meje

Wiki page

♥ Silver_Fishy ♥

Arritjet

  • Freedom Fighter
    41

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    60

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    1

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president

    President

    Fito Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul
    1

    Media Mogul

    Ka arritur 1000 abonues në gazetë

  • battle hero
    68

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • sky hero

    Sky Hero

    Reach the highest war influence in an aircraft battle

  • campaign hero
    4

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero
    6

    Hero i Rezistencës

    Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 6 rajone

  • super soldier
    585

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder

    Ndërtues i Shoqërisë

    Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

  • mercenary
    15

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    4/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    85

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 4
  • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 4
Forca 146,287.06
Grada Ushtarake Titan ** 4,106,493,702 / 10,000,000,000 Titan **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
  • You fight with Aircraft
  • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Flight Lieutenant ***** 105,555 / 110,000 Flight Lieutenant *****

Dekoratat

  • Cupid Killer

    Completed the "Cupid's Revenge" missions. Decoration awarded on Day 2,279.

  • Damage Dealer

    Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • Ndërtues i Perandorisë

    Ka mposhtur më shumë se 1000 kundërshtarë gjatë misioneve "Si të Ndërtojmë një Perandori". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,453.

  • Çlirimtar i Frontit të Parë: Canada

    Njëri nga 50 Luftëtarët Parë të Lirisë nga Canada

  • Hero i Perandorisë

    Është bërë Hero i Betejës për shtetin e tij dhe ka kompletuar misionet "Si të Ndërtojmë një Perandori". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,453

  • Liberation Comitee of Canada

    One of the first 50 citizens from Canada to win 10 Freedom Fighter medals.

  • Slayer

    Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • Soldier of Fortune

    Proved to be the architect of my own fortune by taking part in the Soldiers of Fortune Event! Decoration awarded on Day 2,785.

  • Pacific Fighter: completed the "Pacific Clash" missions. Decoration awarded on day 2141.

  • Witnessed an Epic Day 3,000 and completed the "Epic Day 3,000" Mission.

Patriot i Vërtetë

Dëmi

6,905,036,187 për Kroacia

Progresi:
6,905,036,187 / 7,300,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

1,100,127,882 për Canada

Progresi:
1,100,127,882 / 7,300,000,000
Dëmi

7,203,317,586 për USA

Progresi:
7,203,317,586 / 7,300,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

702,253,599 për Kanada

 E arritur duke pushtuar me sukses Yukon nga Holanda në ditën 2,232

Historia e Luftimeve Guerile

3
7
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura201 Bombat e Mëdha të përdorura25 Përdorimi i fundit: Bombë e Madhe për SHBA në luftën kundër Koreja e Veriut në ditën 2,944