Ambienti on/off
OanaNicoleta

offline [ offline ] 77 OanaNicoleta

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Rumania Rumania, Dobrogea Shtetësia: Rumania Rumania
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Sht 07, 2011

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (760)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

C L O N Ă R E B E L Ă !!! 😉

Forta

Stapanire

Respect

[egov#CS]1[/egov]

[egov#MU]66[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter
  10

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  40

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  7

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  9

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  6

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 6 rajone

 • super soldier
  182

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  6

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  1/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  22

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 4
Forca 45,682.50
Grada Ushtarake Zot i Luftës ** 292,166,873 / 500,000,000 Zot i Luftës **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of Nigeria, Division 3

 • Dream Team Player

  Ranked in the Top 50 players of the New World Cup Final in Nigeria. Decoration awarded on Day 2,429.

 • Vendi i Tretë në Divizionin 4, Turniri i tretë i M.U

  Shkaktoi dëmin e tretë më së shumti në Turnirin e tretë të Njësive Ushtarake, Divizioni 4, Romania. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,268.

 • 2

  Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of Nigeria, Division 3

Patriot i Vërtetë

Dëmi

918,924,061 për Rumania

Progresi:
918,924,061 / 1,000,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

6,028,231 për USA

Progresi:
6,028,231 / 1,000,000,000
Dëmi

8,792,970 për Argentina

Progresi:
8,792,970 / 1,000,000,000
Dëmi

27,459,413 për Nigeria

Progresi:
27,459,413 / 1,000,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

85,911,232 për Argjentina

 E arritur duke provuar të mbrohet South South States kundër Nigeria në ditën 2,575

Historia e Luftimeve Guerile

173
285
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura141 Bombat e Mëdha të përdorura9 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Argjentina në lufën kundër Nigeria në ditën 2,574