Ambienti on/off
gaoshanzhihu

offline [ offline ] 47 gaoshanzhihu

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Republika e Kinës (Tajvan) Republika e Kinës (Tajvan), Central Taiwan Shtetësia: Kina Kina
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Gusht 23, 2011

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Soldier

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (233)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Love China, love SJTU !

欠MX基金45000-9000=36000 cc
欠Bright8212 可还可不还贷款 10000 CNY

2012 4-5月份议员
2012 5-6月份移民局苦力
2012 7-8月份sindh议员

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  21

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  3

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  30

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  145

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  3

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  15

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 2
Forca 36,453.10
Grada Ushtarake Zot i Luftës 95,811,260 / 100,000,000 Zot i Luftës
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

254,593,299 për Kina

Progresi:
254,593,299 / 300,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

46,063,104 për Pakistani

 E arritur duke provuar të pushtohet Balochistan nga Indonezia në ditën 2,036

Historia e Luftimeve Guerile

0
0
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura40 Bombat e Mëdha të përdorura8 Përdorimi i fundit: Bombë e Madhe për Australia në luftën kundër Zelanda e Re në ditën 2,036