Ambienti on/off
JaneAir

offline [ offline ] 56 JaneAir

Qytetar i vdekur
I dëbuar përgjithmonë.
Vendndodhja: Serbia Serbia, Zona Central Shtetësia: Bjellorusia Bjellorusia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Korr 05, 2011

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (969)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Married to "Kiss of Air" ♥I love You♥

MoD of eUkraine (April 2012)
MoD of eBelarus (October, December 2012; March, April 2013)

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  28

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  20

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  2

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  51

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  2

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  72

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 72 rajone

 • super soldier
  208

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  3

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  12

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  3/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  20

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 52,245.60
Grada Ushtarake Zot i Luftës ** 363,327,734 / 500,000,000 Zot i Luftës **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • I renditur në top 50 në Belarus, Turniri Epik i Luftimit. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,129.

 • I renditur në top 50 në Belarus, Gara e Mburojes Nacionale. Dekorata e dhuruar në Ditën 2,094.

Patriot i Vërtetë

Dëmi

762,649,523 për Bjellorusia

Progresi:
762,649,523 / 800,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

65,072,561 për Ukraine

Progresi:
65,072,561 / 800,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

52,021,014 për Bjellorusia

 E arritur duke provuar të pushtohet Northern Russia nga Rusia në ditën 2,134

Historia e Luftimeve Guerile

548
264
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura46 Bombat e Mëdha të përdorura9 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Paraguaji në lufën kundër Brazili në ditën 2,094