Ambienti on/off
Beacon.Zh

offline [ offline ] 70 Beacon.Zh

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Kina Kina, Shandong Shtetësia: Kina Kina
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Shk 26, 2011

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Soldier

No Residence City

Shokët (1126)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

一个平凡的酱油党

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  34

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  5

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  2

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  32

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  6

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  5

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 5 rajone

 • super soldier
  268

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  1

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  6/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  21

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 4
Forca 67,156.69
Grada Ushtarake Zot i Luftës ** 411,785,089 / 500,000,000 Zot i Luftës **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • Pacific Fighter: completed the "Pacific Clash" missions. Decoration awarded on day 2141.

Patriot i Vërtetë

Dëmi

873,235,548 për Kina

Progresi:
873,235,548 / 900,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

23,449,163 për North Korea

Progresi:
23,449,163 / 900,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

154,391,209 për Kina

 E arritur duke provuar të mbrohet North-West Frontier Province kundër Pakistani në ditën 2,193

Historia e Luftimeve Guerile

17
12
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura75 Bombat e Mëdha të përdorura29 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kina në lufën kundër Koreja e Veriut në ditën 2,196