Ambienti on/off
DFPMP

offline [ offline ] 65 DFPMP

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Kina Kina, Shaanxi Shtetësia: Serbia Serbia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Shk 08, 2011

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Nuk ka aktivitet të mediave

No Residence City

Shokët (439)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Padrinho Oficial do ErepNoobs!

Proud:
one of the Founding Members of MEK - Apr12
member of MEK: Apr12 - now

former Commander of FAP: Sept11 - Jan12 & Apr12
former MoD of Portugal: Nov11
former vMoD of Portugal: Oct11, Dec11
former MoD Counselor for the PT Gov: Mar12

[egov#CS]53[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  31

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  2

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  11

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  1

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  5

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 5 rajone

 • super soldier
  210

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  3

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  2/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  18

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 52,716.10
Grada Ushtarake Zot i Luftës ** 256,945,162 / 500,000,000 Zot i Luftës **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

23,190,443 për Serbia

Progresi:
23,190,443 / 600,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

507,501,656 për Argentina

Progresi:
507,501,656 / 600,000,000
Dëmi

239,933,607 për Portugal

Progresi:
239,933,607 / 600,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

53,570,996 për Venezuela

 E arritur duke provuar të pushtohet North Eastern Venezuela nga Spanja në ditën 2,033

Historia e Luftimeve Guerile

7
6
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura45 Bombat e Mëdha të përdorura9 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Venezuela në lufën kundër Spanja në ditën 2,033