Ambienti on/off
neenad

offline [ offline ] 50 neenad

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Serbia Serbia, Raska Shtetësia: Mali i Zi Mali i Zi
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Shk 05, 2011

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (3720)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

eRepublik birthday 1171 day

,,Blago onom,ko dovijek zivi,imao se rasta i roditi" Nek je vjecna CRNA GORA.

08-12-2011 first BH
08-03-2012 first RH
21-11-2012 GOW - http://prntscr.com/k9eue

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  23

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  9

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  18

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  2

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  44

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 44 rajone

 • super soldier
  120

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  6

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  1/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  15

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 30,047.60
Grada Ushtarake Zot i Luftës 71,170,331 / 100,000,000 Zot i Luftës
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

247,885,140 për Mali i Zi

Progresi:
247,885,140 / 300,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

31,819,569 për Mali i Zi

 E arritur duke pushtuar me sukses North Montenegrin Mountains nga Shqipëria në ditën 1,891

Historia e Luftimeve Guerile

0
0
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura14 Bombat e Mëdha të përdorura1 Përdorimi i fundit: Bombë e Madhe për Mali i Zi në luftën kundër Serbia në ditën 1,924