Ambienti on/off
CooLMasTR

offline [ offline ] 60 CooLMasTR

Vendndodhja: Bullgaria Bullgaria, Burgas Shtetësia: Turqia Turqia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Jan 17, 2011

Renditja kombëtare: 307

Nuk ka aktivitet politik

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (3078)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

S

Proud to be a member of U.T.M.G , UDP and TvT

358/1

Eğitim Birliği KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI /KASTAMONU

Esas Birliği FATİHLER JÖH /HAKKARİ

CooLMasTR : [egov#MU]T.S.K.[/egov]

.

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

[egov#CONNECT]258393[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter
  7

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  43

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  6

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president
  1

  President

  Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  39

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  1

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  7

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 7 rajone

 • super soldier
  354

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  2

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  3

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  24

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 88,724.72
Grada Ushtarake Zot i Luftës ** 308,620,208 / 500,000,000 Zot i Luftës **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Vrasës i Rankut të Parë

  Ka ndihmuar Njësinë e tij Ushtarake për të fituar vendin e parë në "Vrasjen e Nxituar", Divizioni 3, Turkey. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,474.

 • Team Player

  Helped his Military Unit to win the 2nd place in the New World Cup, Division 3, Turkey. Decoration awarded on Day 2,415.

Patriot i Vërtetë

Dëmi

1,116,154,059 për Turqia

Progresi:
1,116,154,059 / 1,200,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

6,445,970 për USA

Progresi:
6,445,970 / 1,200,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

129,609,942 për Qipro

 E arritur duke provuar të pushtohet Southern Cyprus nga Greqia në ditën 2,230

Historia e Luftimeve Guerile

111
92
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura74 Bombat e Mëdha të përdorura9 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Turqia në lufën kundër Kina në ditën 2,579