Ambienti on/off
Marquis Andras

offline [ offline ] 50 Marquis Andras

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Australia Australia, Northern Territory Shtetësia: Australia Australia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Jan 08, 2011

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (430)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Master of the MFin' HOOD.
e-wife is Candice
e-brother is Konrad, Maximus Decimus.Meridius and Chew Chew Shoe

The HOOD is GOOD

I been in so many government spots around the world that it would just be too much to put on here. If ya wanna know you can PM me. lol

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  28

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  9

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  135

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  4/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  15

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 33,983.72
Grada Ushtarake Zot i Luftës * 122,449,919 / 200,000,000 Zot i Luftës *
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

148,402,135 për Australia

Progresi:
148,402,135 / 300,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

4,390,424 për Canada

Progresi:
4,390,424 / 300,000,000
Dëmi

80,574,802 për USA

Progresi:
80,574,802 / 300,000,000
Dëmi

78,842,299 për United Kingdom

Progresi:
78,842,299 / 300,000,000
Dëmi

214,576,148 për Bulgaria

Progresi:
214,576,148 / 300,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

66,865,983 për SHBA

 E arritur duke provuar të pushtohet Gyeongsangnam-do nga Republika e Kinës (Tajvan) në ditën 1,892

Historia e Luftimeve Guerile

1
1
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura37 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Australia në lufën kundër Indonezia në ditën 2,052