Ambienti on/off
marco pasha

offline [ offline ] 51 marco pasha

Qytetar i vdekur
I dëbuar përgjithmonë.
Vendndodhja: Rusia Rusia, Black Sea Coast of Turkey Shtetësia: Turqia Turqia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Dhj 20, 2010

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (1345)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Benim bir sırrım var açıklanmayacak kadar sır..
Bundan çıkar hır,patlamalar vuku bulur dert kahır..
Sırdan geçen dilim olsa hale değer diken..
Bilmez bilen adam olur,ben ben iken..
Ya söylersem kim anlar..
Söylemezsem bağlar gamlardan ağlar.
Bu yıpranışta dağılır bütün
Doymaz Sago yakar tütün

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  24

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  5

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  72

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  15

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  10

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 10 rajone

 • super soldier
  97

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  7

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  4

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  25/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  16

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 24,464.35
Grada Ushtarake Zot i Luftës * 122,878,684 / 200,000,000 Zot i Luftës *
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

302,497,173 për Turqia

Progresi:
302,497,173 / 400,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

84,229,002 për USA

Progresi:
84,229,002 / 400,000,000
Dëmi

17,601,000 për New Zealand

Progresi:
17,601,000 / 400,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

45,952,249 për Turqia

 E arritur duke provuar të pushtohet Plovdiv nga Bullgaria në ditën 1,722

Historia e Luftimeve Guerile

0
0
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura12 Bombat e Mëdha të përdorura3 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Turqia në lufën kundër Polonia në ditën 1,847