Ambienti on/off
Nukon

offline [ offline ] 114 Nukon

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Irani Irani, Southeast of Brazil Shtetësia: Brazili Brazili
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Dhj 13, 2010

Renditja kombëtare: 395

Nuk ka aktivitet politik

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (894)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

[egov#CONNECT]618587[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter
  2

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  73

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  3

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  11

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  2

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  2

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 2 rajone

 • super soldier
  471

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  2/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  36

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 4
Forca 117,799.53
Grada Ushtarake Zot i Luftës *** 860,629,753 / 1,000,000,000 Zot i Luftës ***
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Aviator *** 21,951 / 23,650 Aviator ***

Dekoratat

 • Soldier of Fortune

  Proved to be the architect of my own fortune by taking part in the Soldiers of Fortune Event! Decoration awarded on Day 2,781.

 • Team Player

  Helped his Military Unit to win the 1st place in the New World Cup, Division 4, Brazil. Decoration awarded on Day 2,415.

 • Vendi i Tretë në Divizionin 4, Turniri i tretë i M.U

  Shkaktoi dëmin e tretë më së shumti në Turnirin e tretë të Njësive Ushtarake, Divizioni 4, Brazil. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,268.

 • Ranked in the top 50 in Pakistan, National Shield Competition. Decoration awarded on Day 2,317.

 • 2

  Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

2,394,811,872 për Brazili

Progresi:
2,394,811,872 / 2,400,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

3,736,850 për USA

Progresi:
3,736,850 / 2,400,000,000
Dëmi

55,672,450 për Croatia

Progresi:
55,672,450 / 2,400,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

156,543,337 për Brazili

 E arritur duke pushtuar me sukses North West States nga Nigeria në ditën 3,320

Historia e Luftimeve Guerile

0
1
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura154 Bombat e Mëdha të përdorura18 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Hungaria në lufën kundër Sllovakia në ditën 3,325