Ambienti on/off
MitsosSougias

offline [ offline ] 69 MitsosSougias

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Filipinet Filipinet, Asir Shtetësia: Greqia Greqia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Dhj 12, 2010

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (872)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

The shrink leaves,
and suddenly i don't
even have a person to tell
my story to anymore....

And as exohoritis said...
''It is only a game. Respect each other. Help the community. Protect the e-kids.''


http://www.youtube.com/watch?v=NPLjfBEbgFg
MAIDEN 4 LIFE
[egov#CS]44[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter
  1

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  39

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  42

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  6

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  3

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 3 rajone

 • super soldier
  309

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  14/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  21

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 77,332.18
Grada Ushtarake Zot i Luftës *** 639,801,972 / 1,000,000,000 Zot i Luftës ***
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

844,727,580 për Greqia

Progresi:
844,727,580 / 900,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

46,862,042 për China

Progresi:
46,862,042 / 900,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

194,992,292 për Greqia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Western Macedonia kundër Republika e Maqedonisë (IRFJ) në ditën 2,226

Historia e Luftimeve Guerile

45
8
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura101 Bombat e Mëdha të përdorura13 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Greqia në lufën kundër Arabia Saudite në ditën 2,262