Ambienti on/off
Rajk Laszlo

offline [ offline ] 45 Rajk Laszlo

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Hungaria Hungaria, Central Transdanubia Shtetësia: Hungaria Hungaria
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Qer 01, 2010

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Shokët (912)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

In love with Ellisabeth Vigee-Lebrun
Irc: rajk
Mod of Hungary: 5 times
dMOD of Hungary: 12 times
MoEd of Hungary: 3 times
MoC of Hungary: 2 times
MoFA of Hungary: 1x
CP of Hungary: 2012 december
vCP of Hungary: 2013 january-february

#bunker member

Arritjet

  • Freedom Fighter
    1

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    30

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    4

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president
    1

    President

    Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul
    1

    Media Mogul

    Ka arritur 1000 abonues në gazetë

  • battle hero
    9

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • sky hero

    Sky Hero

    Reach the highest war influence in an aircraft battle

  • campaign hero
    1

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero
    15

    Hero i Rezistencës

    Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 15 rajone

  • super soldier
    45

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder
    1

    Ndërtues i Shoqërisë

    Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

  • mercenary
    3

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    0/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    15

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 2
  • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 2
Forca 11,313.55
Grada Ushtarake God of War 52,039,410 / 100,000,000 God of War
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
  • You fight with Aircraft
  • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

  • Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

228,207,580 për Hungaria

Progresi:
228,207,580 / 300,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

776,142 për Malaysia

Progresi:
776,142 / 300,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

30,072,875 për Hungaria

 E arritur duke pushtuar me sukses Taurida nga Ukraina në ditën 1,861

Historia e Luftimeve Guerile

1
9
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura38 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Hungaria në lufën kundër Singapori në ditën 2,247