Ambienti on/off
Komeiji Koishi

offline [ offline ] 35 Komeiji Koishi

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Republika e Kinës (Tajvan) Republika e Kinës (Tajvan), Southern Taiwan Shtetësia: Republika e Kinës (Tajvan) Republika e Kinës (Tajvan)
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Mar 12, 2010

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (39)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

You know, this game could actually probably be a fun political simulator/learning experience if I bothered to learn the language of the country in which I reside; it's been almost a year since I moved here and I hardly know anything about it at all. Also, I'm single. Someone call me for a good time~

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  20

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  21

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  39

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  1

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  13

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 2
Forca 9,797.16
Grada Ushtarake Forcë e Klasit Botërorë ** 19,294,721 / 22,000,000 Forcë e Klasit Botërorë **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

123,632,339 për Republika e Kinës (Tajvan)

Progresi:
123,632,339 / 150,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

10,527,785 për Japan

Progresi:
10,527,785 / 150,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

15,068,349 për Republika e Kinës (Tajvan)

 E arritur duke mbrojtur me sukses Gyeongsangbuk-do kundër Korea e Jugut në ditën 2,060

Historia e Luftimeve Guerile

1
3
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura39 Bombat e Mëdha të përdorura2 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Republika e Kinës (Tajvan) në lufën kundër Korea e Jugut në ditën 2,194