Ambienti on/off
Cleveland Fleman

offline [ offline ] 57 Cleveland Fleman

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: SHBA SHBA, Illinois Shtetësia: SHBA SHBA
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Shk 21, 2010

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

No Residence City

Shokët (816)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Former:
General of Rogue Squadron
CoS of the AMP
QMG of Rogue Squadron
CoS, Israel Steven's Administration
PCO of the 5/1 Army eUS Military
PXO of the 5/2 Army
Party President of the American Military Party
PP of the "Who Let the Dog Out" party (2 hrs)

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  27

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  3

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  126

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  1/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  18

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 31,680.23
Grada Ushtarake Zot i Luftës 92,384,166 / 100,000,000 Zot i Luftës
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 1st Class *** 91 / 100 Airman 1st Class ***

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

527,325,018 për SHBA

Progresi:
527,325,018 / 600,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

66,555,591 për SHBA

 E arritur duke provuar të pushtohet Maine nga Polonia në ditën 2,083

Historia e Luftimeve Guerile

1
3
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura42 Bombat e Mëdha të përdorura11 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për SHBA në lufën kundër Polonia në ditën 2,128