Ambienti on/off
rm.prime

offline [ offline ] 46 rm.prime

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Gjermania Gjermania, Hesse Shtetësia: Gjermania Gjermania
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Jan 26, 2010

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Nuk ka aktivitet të mediave

No Residence City

Shokët (373)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

readmore.de Elite

/BC/

|Praetorian Guards|

Töte einen Menschen, und du bist ein Mörder.

Töte Millionen, und du bist ein Eroberer.

Töte alle, und du bist Gott.

Arritjet

 • Freedom Fighter
  1

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  26

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  16

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  96

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  15

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 2
Forca 24,096.99
Grada Ushtarake Zot i Luftës 81,895,207 / 100,000,000 Zot i Luftës
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of Germany, Division 2

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • Vendi i Tretë në Divizionin 4, Turniri i tretë i M.U

  Shkaktoi dëmin e tretë më së shumti në Turnirin e tretë të Njësive Ushtarake, Divizioni 4, Germany. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,268.

Patriot i Vërtetë

Dëmi

269,927,648 për Gjermania

Progresi:
269,927,648 / 300,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

101,402,829 për USA

Progresi:
101,402,829 / 300,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

17,765,828 për Franca

 E arritur duke provuar të pushtohet North East of England nga Britania e Madhe në ditën 2,233

Historia e Luftimeve Guerile

2
4
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura56 Bombat e Mëdha të përdorura2 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Britania e Madhe në lufën kundër Argjentina në ditën 2,759