Ambienti on/off
Nektari0s

offline [ offline ] 45 Nektari0s

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Portugalia Portugalia, Alentejo Shtetësia: SHBA SHBA
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Jan 15, 2010

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Nuk ka aktivitet të mediave

Shokët (556)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Watch your thoughts; they become words.
Watch your words; they become actions.
Watch your actions; they become habits.
Watch your habits; they become character.
Watch your character; it becomes your destiny.

Arritjet

 • Freedom Fighter
  1

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  33

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  3

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  159

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  2

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  17

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 2
Forca 39,840.08
Grada Ushtarake Zot i Luftës * 129,451,146 / 200,000,000 Zot i Luftës *
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

419,891,422 për SHBA

Progresi:
419,891,422 / 500,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

937,284 për Croatia

Progresi:
937,284 / 500,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

38,657,076 për SHBA

 E arritur duke mbrojtur me sukses Maluku islands kundër Indonezia në ditën 1,987

Historia e Luftimeve Guerile

57
197
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura37 Bombat e Mëdha të përdorura3 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për SHBA në lufën kundër Polonia në ditën 2,126