Ambienti on/off
NKFV

offline [ offline ] 92 NKFV

Qytetar i vdekur
I dëbuar përgjithmonë.
Vendndodhja: Sllovenia Sllovenia, Slovenian Littoral Shtetësia: Bullgaria Bullgaria
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Jan 10, 2010

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (1614)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Oldfag!

http://i.imgur.com/NYVaGLK.png
The True Hero of Colorado!

Arritjet

 • Freedom Fighter
  10

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  46

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  18

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president
  2

  President

  Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  3

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  21

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  1

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  113

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 113 rajone

 • super soldier
  222

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  4

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  5

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  9/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  19

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 4
Forca 55,554.43
Grada Ushtarake Zot i Luftës ** 359,000,236 / 500,000,000 Zot i Luftës **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • Çlirimtar i Frontit të Parë: Poland

  Njëri nga 50 Luftëtarët Parë të Lirisë nga Poland

 • Liberation Comitee of Poland

  One of the first 50 citizens from Poland to win 10 Freedom Fighter medals.

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

656,393,027 për Bullgaria

Progresi:
656,393,027 / 700,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

6,095,132 për Poland

Progresi:
6,095,132 / 700,000,000
Dëmi

38,533,538 për Republic of Macedonia (FYROM)

Progresi:
38,533,538 / 700,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

227,607,524 për Republika e Maqedonisë (IRFJ)

 E arritur duke provuar të pushtohet Povardarie nga Greqia në ditën 2,189

Historia e Luftimeve Guerile

65
66
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura102 Bombat e Mëdha të përdorura9 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për India në lufën kundër Pakistani në ditën 2,234