Ambienti on/off
musashi_san

offline [ offline ] 58 musashi_san

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Hungaria Hungaria, Upper Austria Shtetësia: Japonia Japonia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Dhj 30, 2009

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (498)

shiko të gjithë shokët

Arritjet

 • Freedom Fighter
  5

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  37

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  4

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  39

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  2

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  2

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 2 rajone

 • super soldier
  238

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  1

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  3

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  4/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  20

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 59,604.51
Grada Ushtarake Zot i Luftës ** 353,177,685 / 500,000,000 Zot i Luftës **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • Çlirimtar i Frontit të Parë: Japan

  Njëri nga 50 Luftëtarët Parë të Lirisë nga Japan

 • Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of Japan, Division 4

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

139,328,805 për Japonia

Progresi:
139,328,805 / 800,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

703,817,040 për Romania

Progresi:
703,817,040 / 800,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

144,896,276 për Kanada

 E arritur duke provuar të pushtohet Quebec nga SHBA në ditën 2,279

Historia e Luftimeve Guerile

18
20
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura78 Bombat e Mëdha të përdorura2 Përdorimi i fundit: Bombë e Madhe për Kanada në luftën kundër SHBA në ditën 2,279