Ambienti on/off
Greatmoff

offline [ offline ] 68 Greatmoff

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Hungaria Hungaria, Western Slovakia Shtetësia: Britania e Madhe Britania e Madhe
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Dhj 06, 2009

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Kapiten

No Residence City

Shokët (437)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Find me on IRC at #GM.Bunker

1 x MC COT
3 x MoD UK
1 x MoD Czechoslovakia
2 x MoFA Japan
2 x MoFA Malaysia
2 x eUk Congressman

http://www.youtube.com/watch?v=xNzBgR0UoYo

[egov#CONNECT]683840[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  44

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  2

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  29

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  1

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  5

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 5 rajone

 • super soldier
  263

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  12

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 65,912.64
Grada Ushtarake Zot i Luftës * 168,092,286 / 200,000,000 Zot i Luftës *
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

65,766,223 për Britania e Madhe

Progresi:
65,766,223 / 100,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

41,447,574 për Spain

Progresi:
41,447,574 / 100,000,000
Dëmi

10,490,857 për Venezuela

Progresi:
10,490,857 / 100,000,000
Dëmi

59,072,401 për Poland

Progresi:
59,072,401 / 100,000,000
Dëmi

1,755,934 për Slovakia

Progresi:
1,755,934 / 100,000,000
Dëmi

37,507,462 për Japan

Progresi:
37,507,462 / 100,000,000
Dëmi

43,774,360 për Malaysia

Progresi:
43,774,360 / 100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

54,095,163 për Paraguaji

 E arritur duke provuar të mbrohet Chuquisaca and Tarija kundër Bolivia në ditën 1,988

Historia e Luftimeve Guerile

1
0
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura19 Bombat e Mëdha të përdorura4 Përdorimi i fundit: Bombë e Madhe për Paraguaji në luftën kundër Bolivia në ditën 1,987