Ambienti on/off
CarolM

offline [ offline ] 33 CarolM

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Sllovenia Sllovenia, Guayana Shtetësia: Spanja Spanja
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Nën 28, 2009

Renditja kombëtare: 0

Rreth meje

Wiki page

Miembro de la élite de las FAF.
MoFA Vitalicia de eVenezuela.
eEsposa de MazingerZ, masmejor almagemela de Nexus_2CB, hombro de Cesar Ortega, oído de Talkewa, ojos de angeldav.
eColombiana exiliada y refugiada con eResidencia permanente en eEspaña y asilo en eMéxico y eVenezuela.
Biban las FAF!

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  20

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  6

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  31

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  1

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  6

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 1
Forca 7,872.25
Grada Ushtarake Forcë Nacionale ** 8,820,304 / 9,000,000 Forcë Nacionale **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

7,935,096 për Spanja

Progresi:
7,935,096 / 10,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

5,899,223 për Venezuela

Progresi:
5,899,223 / 10,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

2,037,776 për Venezuela

 E arritur duke pushtuar me sukses Venezuelan Capital nga Portugalia në ditën 1,585

Historia e Luftimeve Guerile

0
0
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë