Ambienti on/off
Giovanni 00

offline [ offline ] 64 Giovanni 00

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Serbia Serbia, South Dalmatia Shtetësia: Kroacia Kroacia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Nën 23, 2009

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (591)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

[egov#CS]63[/egov]
~ eRetired. ~
✪ ex MoFA of eCroatia x4
✪ ex MoFA of eChina x3
✪ ex MoFA of eNetherlands x2
✪ ex vMoFA of eCroatia x7
✪ GoW since Day 1,778

Arritjet

 • Freedom Fighter
  4

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  38

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  5

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  36

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  4

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  2

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 2 rajone

 • super soldier
  233

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  9/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  16

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 58,254.09
Grada Ushtarake Zot i Luftës ** 335,899,234 / 500,000,000 Zot i Luftës **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

376,187,263 për Kroacia

Progresi:
376,187,263 / 400,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

6,446,771 për Romania

Progresi:
6,446,771 / 400,000,000
Dëmi

47,095,002 për China

Progresi:
47,095,002 / 400,000,000
Dëmi

9,360,893 për USA

Progresi:
9,360,893 / 400,000,000
Dëmi

8,923,200 për Turkey

Progresi:
8,923,200 / 400,000,000
Dëmi

59,348,460 për Albania

Progresi:
59,348,460 / 400,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

101,055,820 për Kroacia

 E arritur duke pushtuar me sukses Prekmurje nga Sllovenia në ditën 2,223

Historia e Luftimeve Guerile

0
0
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura89 Bombat e Mëdha të përdorura2 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Italia në lufën kundër Sllovenia në ditën 2,246