Ambienti on/off
T Cherub

offline [ offline ] 65 T Cherub

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Norvegjia Norvegjia, Vestlandet Shtetësia: Norvegjia Norvegjia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Nën 02, 2009

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (849)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

An honest and polite citizen of the eRepublik World, with his loyalty with Norway and her allies. Friends call me "Tommy" or "Cherub".

Arritjet

 • Freedom Fighter
  2

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  52

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  24

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president
  6

  President

  Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  9

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  1

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  4

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 4 rajone

 • super soldier
  242

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  1

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  3

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  16

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 60,742.43
Grada Ushtarake Zot i Luftës ** 297,745,551 / 500,000,000 Zot i Luftës **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • I renditur në top 50 në Norway, Gara e Mburojes Nacionale. Dekorata e dhuruar në Ditën 2,094.

Patriot i Vërtetë

Dëmi

373,066,874 për Norvegjia

Progresi:
373,066,874 / 400,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

147,081,399 për USA

Progresi:
147,081,399 / 400,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

65,748,573 për Norvegjia

 E arritur duke provuar të mbrohet Nord-Norge kundër Britania e Madhe në ditën 1,848

Historia e Luftimeve Guerile

9
13
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura58 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Norvegjia në lufën kundër Australia në ditën 2,467