Ambienti on/off
ksopateras

online [ online ] 228 ksopateras

Vendndodhja: Arabia Saudite Arabia Saudite, Eastern Province Shtetësia: Greqia Greqia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Sht 27, 2009

Renditja kombëtare: 87

Rreth meje

Wiki page

"The difference between genius and stupidity is that genius has its limits."
Albert Einstein

Arritjet

  • Freedom Fighter
    64

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    83

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    2

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president

    President

    Fito Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul
    1

    Media Mogul

    Ka arritur 1000 abonues në gazetë

  • battle hero
    167

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • sky hero

    Sky Hero

    Reach the highest war influence in an aircraft battle

  • campaign hero
    5

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero
    7

    Hero i Rezistencës

    Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 7 rajone

  • super soldier
    650

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder
    1

    Ndërtues i Shoqërisë

    Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

  • mercenary
    10

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter
    1

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme.

    2/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    592

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 4
  • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 4
Forca 162,528.89
Grada Ushtarake Titan ** 9,964,661,081 / 10,000,000,000 Titan **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
  • You fight with Aircraft
  • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Aviator 11,204 / 12,750 Aviator

Dekoratat  • Celebrated the 8th Anniversary of eRepublik on Day 2,922.

  • Goditës i Topit

    Ka mbaruar misionet e "Sabotazhit Brazilian". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,399

  • Cupid Killer

    Completed the "Cupid's Revenge" missions. Decoration awarded on Day 2,279.

  • Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • Antarë Elitar i Regjimentit

    Antarë në njërën nga top 25 regjimentet në botë, Turniri i tretë i Njësive Ushtarake. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,268.

  • Ndërtues i Perandorisë

    Ka mposhtur më shumë se 1000 kundërshtarë gjatë misioneve "Si të Ndërtojmë një Perandori". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,454.

  • Hero i Perandorisë

    Është bërë Hero i Betejës për shtetin e tij dhe ka kompletuar misionet "Si të Ndërtojmë një Perandori". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,456

  • Vendi i Dytë në Divizionin 4, Turniri i tretë i M.U

    Shkaktoi dëmin e dytë më të madhë në Turnirin e tretë të Njësive Ushtarake, Divizioni 4, Greece. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,268.

  • Pacific Fighter: completed the "Pacific Clash" missions. Decoration awarded on day 2141.

  • Ranked in the top 10 in Greece, Epic Warfare Tournament daily ranking. Decoration awarded on Day 2,528.

  • Ranked in the top 10 in Greece, Epic Warfare Tournament daily ranking. Decoration awarded on Day 2,534.

  • Ranked in the top 50 in Greece, Epic Warfare Tournament. Decoration awarded on Day 2,534.

  • Witnessed an Epic Day 3,000 and completed the "Epic Day 3,000" Mission.

  • 2

    Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 3

    Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 3

    Damage Dealer

    Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 3

    Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 4

    Slayer

    Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 8

    Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 8

    Slayer

    Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 10

    Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 11

    Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 12

    Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 16

    Damage Dealer

    Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

57,997,207,693 për Greqia

Progresi:
57,997,207,693 / 58,000,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

114,100 për China

Progresi:
114,100 / 58,000,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

1,583,263,177 për Greqia

 E arritur duke pushtuar me sukses Sofia nga Bullgaria në ditën 2,724

Historia e Luftimeve Guerile

119
44
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura399 Bombat e Mëdha të përdorura41 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Greqia në lufën kundër Bullgaria në ditën 3,164