Ambienti on/off
VlaBarac

offline [ offline ] 43 VlaBarac

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Rusia Rusia, Urals Shtetësia: Rusia Rusia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Sht 08, 2009

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Shokët (783)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Fought all around the world

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  30

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  2

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  6

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  41

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  1

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  13

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 2
Forca 10,495.80
Grada Ushtarake Forcë legjendare * 31,824,623 / 37,000,000 Forcë legjendare *
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

107,889,615 për Rusia

Progresi:
107,889,615 / 150,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

13,393,347 për USA

Progresi:
13,393,347 / 150,000,000
Dëmi

52,529,620 për United Kingdom

Progresi:
52,529,620 / 150,000,000
Dëmi

6,952,658 për Serbia

Progresi:
6,952,658 / 150,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

15,878,643 për Rusia

 E arritur duke pushtuar me sukses Razavi Khorasan nga Irani në ditën 1,913

Historia e Luftimeve Guerile

8
10
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura34 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Rusia në lufën kundër Hungaria në ditën 2,019