Ambienti on/off
Moonie

offline [ offline ] 73 Moonie

Vendndodhja: Suedia Suedia, Gotland Shtetësia: Suedia Suedia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Korr 20, 2009

Renditja kombëtare: 72

Anëtar i partisë

Antiplatoniterna MSAP Krahu Majtas Ekstrem

Soldier

Nuk ka aktivitet të mediave

Resident

Shokët (467)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Welcome back!

Forget the past, live the present & pray for the future.

– One man's trash is another man's treasure.

Arritjet

 • Freedom Fighter
  3

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  72

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  9

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  22

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  3

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  244

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  3

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  3/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  33

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 4
Forca 61,241.89
Grada Ushtarake Zot i Luftës ** 411,579,012 / 500,000,000 Zot i Luftës **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Senior Airman **** 976 / 1,300 Senior Airman ****

Dekoratat • Celebrated the 8th Anniversary of eRepublik on Day 2,922.

 • I renditur në top 50 në Sweden, Gara e Mburojes Nacionale. Dekorata e dhuruar në Ditën 2,094.

Patriot i Vërtetë

Dëmi

2,055,579,112 për Suedia

Progresi:
2,055,579,112 / 2,100,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

781,125 për Poland

Progresi:
781,125 / 2,100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

173,856,495 për Rusia

 E arritur duke provuar të mbrohet Western Siberia kundër SHBA në ditën 2,254

Historia e Luftimeve Guerile

18
8
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura84 Bombat e Mëdha të përdorura9 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Rusia në lufën kundër SHBA në ditën 2,253