Ambienti on/off
Yhamilitz

offline [ offline ] 37 Yhamilitz

Qytetar i vdekur
I dëbuar përgjithmonë.
Vendndodhja: SHBA SHBA, Texas Shtetësia: Meksika Meksika
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Korr 07, 2009

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (616)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Born: Day 595 (July 07 2009)
Die: Day 2056 (July 07 2013)

I was born lonely, and I die lonely.
4 Years, and is time for a change

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  35

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  7

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  13

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  2

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 2 rajone

 • super soldier
  64

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  10

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 2
Forca 16,138.10
Grada Ushtarake Forcë legjendare 27,713,987 / 31,500,000 Forcë legjendare
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

38,690,832 për Meksika

Progresi:
38,690,832 / 40,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

23,200,629 për Austria

Progresi:
23,200,629 / 40,000,000
Dëmi

8,153,226 për Bulgaria

Progresi:
8,153,226 / 40,000,000
Dëmi

30,463,159 për Chile

Progresi:
30,463,159 / 40,000,000
Dëmi

3,418,099 për Republic of Macedonia (FYROM)

Progresi:
3,418,099 / 40,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

16,090,166 për Kili

 E arritur duke provuar të pushtohet Cuyo nga Argjentina në ditën 2,019

Historia e Luftimeve Guerile

2
6
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura33 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kroacia në lufën kundër Sllovenia në ditën 2,116