Ambienti on/off
Jon Barack Bluejacket

offline [ offline ] 119 Jon Barack Bluejacket

Vendndodhja: Rusia Rusia, Leningrad Oblast Shtetësia: Kroacia Kroacia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Shk 03, 2009

Renditja kombëtare: 189

Anëtar i partisë

ZNG STRANKA Krahu Qendër e djathtë

Anëtar

Drejtor Shtypi

Shokët (619)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

I'd rather be Waiting for other divisions.

Arritjet

 • Freedom Fighter
  226

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  78

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  4

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  8

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  2

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  388

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  56

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  16

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 4
Forca 97,080.63
Grada Ushtarake Titan * 2,527,891,855 / 4,000,000,000 Titan *
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Flight Lieutenant 36,438 / 48,000 Flight Lieutenant

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Heavyweight Champion

  Member of a Regiment finishing in top 100 global ranking of Regiment Rumble, which took place between Days 2,807 and 2,813.

 • Liberation Comitee of Canada

  One of the first 50 citizens from Canada to win 10 Freedom Fighter medals.

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 3

  Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

Patriot i Vërtetë

Dëmi

395,534,298 për Kroacia

Progresi:
395,534,298 / 400,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

26,496,761 për Canada

Progresi:
26,496,761 / 400,000,000
Dëmi

272,802,744 për USA

Progresi:
272,802,744 / 400,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

63,585,644 për Peruja

 E arritur duke mbrojtur me sukses Bolivian Altiplano kundër Bolivia në ditën 2,034

Historia e Luftimeve Guerile

0
2
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura152 Bombat e Mëdha të përdorura2 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Danimarka në lufën kundër Gjermania në ditën 3,245