Ambienti on/off
Aphr0dite

offline [ offline ] 69 Aphr0dite

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Republika e Maqedonisë (IRFJ) Republika e Maqedonisë (IRFJ), Gujarat Shtetësia: Irani Irani
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Tet 15, 2008

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (3191)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

the Queen and Empress of Iran
Imperial Majesty
Member of the royal family


eBrother : Hirad GH
....
eDragon : Khihot

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  53

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  22

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president
  1

  President

  Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  719

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  95

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  8

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 8 rajone

 • super soldier
  244

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  3

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  4

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter
  1

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme.

  15/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  26

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 61,203.95
Grada Ushtarake Zot i Luftës ** 395,779,395 / 500,000,000 Zot i Luftës **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

Patriot i Vërtetë

Dëmi

1,371,785,190 për Irani

Progresi:
1,371,785,190 / 1,400,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

28,359,541 për France

Progresi:
28,359,541 / 1,400,000,000
Dëmi

21,475,842 për China

Progresi:
21,475,842 / 1,400,000,000
Dëmi

69,687,569 për Croatia

Progresi:
69,687,569 / 1,400,000,000
Dëmi

62,203,908 për New Zealand

Progresi:
62,203,908 / 1,400,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

77,363,961 për Irani

 E arritur duke pushtuar me sukses Madhya Pradesh nga India në ditën 2,377

Historia e Luftimeve Guerile

171
47
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura75 Bombat e Mëdha të përdorura25 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kroacia në lufën kundër Serbia në ditën 2,112