Ambienti on/off

Join the new world

 

Zvezda Srbija

Dita 1,900, 04:16 E Publikuar në Serbia Serbia nga Mirkov94

Dok se Zemlja, dok se Zemlja
oko Sunca krece
Zvezdini se huligani
umiriti nece...

 

Komentet

Jovana Lekic
Jovana Lekic Dita 1,900, 06:07

AJMO IDEMO ZVZDAAAAAAAA

Arhiepiskop Dugopoljski
Arhiepiskop Dugopoljski Dita 1,900, 06:11

v+s

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.