Ambienti on/off

Join the new world

 

Zanimljivi shoutovi

Dita 1,937, 12:16 E Publikuar në Croatia Kroacia nga Daria89
 

Komentet

Kloksi222
Kloksi222 Dita 1,937, 12:32

lipo vout

streetvoice
streetvoice Dita 1,937, 12:59

ajde Milunka , subota je i red je da izadjes hahahaha

Stratonik
Stratonik Dita 1,937, 13:01

V

http://prntscr.com/tpo77

Marko Klis
Marko Klis Dita 1,937, 14:44

Ekstra! 🙂

SINDJEL
SINDJEL Dita 1,937, 15:42

hahaha ingliš je mama xDDD

Chirika
Chirika Dita 1,937, 14:25

odlicno, vote

vuksamotnjak
vuksamotnjak Dita 1,937, 14:32

vote vote

IgorSeslak
IgorSeslak Dita 1,937, 15:36

lipo vout

Gyurak
Gyurak Dita 1,937, 15:38

Nema mog, nema vote.. xD

Tragedija
Tragedija Dita 1,937, 18:13

Hahahahahaha... najjača odvala : D

"Izlazim iz templara 🙁"
I onda odgovor:
"ajde Milunka, subota je i red je da izađeš"

XD

AlenJax
AlenJax Dita 1,937, 23:07

134 glas od mene tralala!

jedan_019
jedan_019 Dita 1,938, 01:27

v

ultragudra
ultragudra Dita 1,938, 01:56

bezveze

Matija Kovacevic
Matija Kovacevic Dita 1,938, 04:10

haha

DzeGuevara
DzeGuevara Dita 1,938, 05:05

hehe
vote

C O D A 9 9 8 9
C O D A 9 9 8 9 Dita 1,938, 06:18

Napokon da ima mene o/

Svaka ti dala vote!

TheDarkHeinz
TheDarkHeinz Dita 1,938, 08:55

Najjaci shout koji sam ikada procitao na erepu je bio:
Delikvent_zg: Admine dabogda ti zena na p...i istetovirala: "mcmoox je bio ovde!" : D

draz2112
draz2112 Dita 1,938, 22:52

hahahahaha xD

ella12
ella12 Dita 1,938, 11:33

vote

Ante-os
Ante-os Dita 1,938, 18:55

ima Anastazisa, ima vote :😁

Tomislav Diablo
Tomislav Diablo Dita 1,939, 10:22

Da baš je zanimljiv ovaj Dževadov komentar, spominje neke "Srbe" koji napadaju "Bosance" u Brčkom. Čovjek opet zaboravio da u BiH žive i Hrvati i Srbi i da su i Hrvati i Srbi "Bosanci", pa tako ne mogu Srbi napadati "Bosance", kad su Bosanci i Srbi. I da stvar bude još bolja, Srbi su etnička većina u Brčkom.

To je kao da kažeš napadaju Hrvati Dalmatince.

Muslimani i identitet... X D

Metalni2
Metalni2 Dita 1,942, 03:35

http://prntscr.com/unjtv
Ubijen si i nemas pravo da se javljas.Ajd sad cao. 😘

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.