Ambienti on/off

Join the new world

 

warfare analisys

Dita 1,902, 06:25 E Publikuar në Greece Greqia nga jhonakos

θα ηθελα να αναλυσω ενα φλεγον πολεμικο θεμα
ζωντας σε μια περιοδος οικονομικης υφεσης πηγα να παρω μια σοκοφρετα αλλα ο περοπτερας δεν ειχε ρεστα απο εικοσαρικο και ετσι ανακγαστηκα να του δοσω τα ψυλα μου.Ετσι μετα δεν ειχα ψυλα για να δοσω μπουρμπουαρ στον πιτσαδορο και ετσι ο πιτσαδορος θυμωσε και εφυγε παρ'ολα αυτα η πιτσα ηταν θεσπεσια.Οπως ισως καταλαβατε οι μαυρες τρυπες ειναι πολυ ενδιαφερον φαινομενο.Ε.HAZZARD FOR BALON D'OR 2014

 

Komentet

Vaggelisker
Vaggelisker Dita 1,902, 09:23

v

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.