Ambienti on/off

Join the new world

 

veliki mali meeting u Zagrebu

Dita 1,900, 12:53 E Publikuar në Croatia Kroacia nga lasicaHR

pozdrav dragi nam stanovnici eHrvatske
dana gospodnjeg 1,900 na kanalu civila je odluceno da ce se odrzati nesluzbeni meeting u Zg-u!
svi koji su voljni platiti i gledati kako drugi pijuckaju kavicu neka dodu na autobusni kolodvor dana 1,901 po erep kalendaru u 09:00h po rl vremenu!!!
nadam se da ce biti vise ljudi od dogovorenih!!!!1mini meeting organiziraju daria89,ivan29111990 i moja malenkost!!!!!!

P.S. Ako budete dobri dobit cete par slika

 

Komentet

Dalmatian devils
Dalmatian devils Dita 1,900, 12:54

vote:D

Daria89
Daria89 Dita 1,900, 13:00

peron 312 XD

broc
broc Dita 1,900, 13:00

uf u 9 obicno idem spavat al posto sam 5 min od kolodvora mozda skoknem na bezalkoholnu pivu

Dalmatian devils
Dalmatian devils Dita 1,900, 13:02

da broc, bezalkoholnu...100% 😉

lasicaHR
lasicaHR Dita 1,900, 13:05

da broc, bezalkoholnu...100% X2

Jeka D
Jeka D Dita 1,900, 13:07

vidimo se xD

FrutekXXX
FrutekXXX Dita 1,900, 13:10

evo ti v+s makar se ne vidimo ovaj put
: )

G i n g e r
G i n g e r Dita 1,900, 13:19

ako će ovo ispasti meetingom dajem 5 goldi onome ko komentira ispod mene

MiksaSB
MiksaSB Dita 1,900, 13:24

pripremi golde

SINDJEL
SINDJEL Dita 1,900, 13:28

tisucu mu vafli, kidam nalijevo, pristizem, otvaraj kapiju.xDDDDD

Lord Marlock
Lord Marlock Dita 1,900, 13:49

a di ćete biti?

Boza Kamdzija
Boza Kamdzija Dita 1,900, 13:49

v

Gyurak
Gyurak Dita 1,900, 13:51

Gledaj broca što se pravi fin.. : P

BacoST
BacoST Dita 1,900, 14:11

o7

dkivi
dkivi Dita 1,900, 14:15

malo mi je nezgodno doci iz evrope na balkan za samo 2-3 sata tako rano ujutro : (
inace bas mi prvi vlak stigne u zg oko 9 ,ako kidnapujem darju za vikend onda bi jos nekako moglo proci : D

Khutawyra101
Khutawyra101 Dita 1,900, 14:23

da broc, bezalkoholnu...100% x3
da je neki drugi sat došao bi.. al ovako prerano mi je 🙂

lasicaHR
lasicaHR Dita 1,900, 14:55

lutat cemo gradom

nookie_hookie
nookie_hookie Dita 1,901, 00:12

dkivi, ponesi nase kranjske kobasice usput : )

Dalmatian devils
Dalmatian devils Dita 1,901, 07:47

I, kako je bilo? Je pao gang-bang?

Daria89
Daria89 Dita 1,901, 09:20

nas 6 bilo :DD

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.