Ambienti on/off

Join the new world

 

Vazno obavestenje, veoma povoljno !!!

Dita 1,933, 09:25 E Publikuar në Serbia Serbia nga filipovic010

Veoma povoljno, tesim prasce pre klanja i strojenja, svako trece prase gratis.

Cena 200din.

Za vise informacija pisite u inbox!

Ajde vote pa da razvijamo biznis.

 

Komentet

Jovana Lekic
Jovana Lekic Dita 1,933, 11:36

haha kakav clanak umro sam dok sam cito xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.